náš tým

Jana Mašková – HR manažerka, terapeut
již 20 let se věnuji kompletní oblasti lidských zdrojů – od náborů a vzdělávání dospělých až po nastavování HR procesů a pořádání firemních akcí/teambuildingů.
Věřím, že v každém z nás je obrovský potenciál a přínos – jen je potřeba si najít tu svou „správnou“ cestu jak v osobním – tak pracovním životě. S jejím nalezením Vám ráda, jako Váš „průvodce“, pomohu.
Své zkušenosti jsem získala ve firmách působících v oblastech: obchodu, IT, finančních služeb.


Klára Hránková – personální konzultantka
jsem studentka, která vždy chtěla nějakým způsobem lidem pomáhat. Teď jsem si našla svou cestu. Člověk tráví v práci většinu času svého života a je důležité, aby v ní byl maximálně spokojený a splňovala jeho požadavky. Jsem empatická a mám na kandidáta vždy i lidský pohled. Dokážu dobře odhadnout potenciál člověka. Chci se v personalistice dále vzdělávat, abych mohla přinášet nové nápady a být více lidem prospěšná.
Mgr. Lenka Ecker – personalistka, terapeut
se už dlouhou dobu v oblasti neziskového sektoru věnuje problematice znevýhodněných dětí/dospívajících a jejich rodin. Domnívá se, že v dnešní době multikauzálních souvislostí je žádoucí, aby pomoc byla komplexní a obstarala jak potřeby zachovávající lidskou důstojnost a kvalitní život, tak duševní pohodu.

Od roku 2012 začala pracovat v personální oblasti. Kombinaci práce v lidských zdrojích a psychoterapie považuji za velmi obohacující. V agentuře Salvia se věnuje náboru zaměstnanců a s tím spojenému administrativnímu procesu. Myslí si, že opravdu kvalitní péče může být poskytována především díky týmové spolupráci, kdy každý přináší určitou odbornost pro obohacení druhých a nejlepší možnou podporu klientovi. Plán šitý na míru pro klienta a s klientem.
Vystudovala Psychoterapeutická studia na FSS MU, Sociální práci na FF UK a FHS UK. Kromě řady odborných kurzů absolvovala půlroční pracovní stáž na klinice psychiatrie, psychosomatiky a psychoterapie pro děti a dospívající (Charité Campus Virchow-Klinikum) v Berlíně jako psychoterapeut se specializací na poruchy přijmu potravy a afektivní poruchy.
Je frekventantkou psychoterapeutického výcviku Integrace v psychoterapii.


Dita Chalupová – personální konzultantka

působí již několik let jako lektorka cizích jazyků, konkrétně angličtiny a francouzštiny. V Agentuře Salvia se věnuje také náboru zaměstnanců na pozice z různých oblastí. Baví ji práce s lidmi, komunikace s klienty i kandidáty a nejvíce motivační a naplňující  pro ni je, pokud se podaří najít to správné místo těm správným lidem a zároveň tak zajistit klientům Salvie spokojenost a jen ty nejlepší kolegy a zaměstnance.


Komentáře nejsou povoleny.